52 39 740 33

52 39 674 87

TWÓJ DIETETYK

PROFESJONALNE PORADNICTWO ŻYWIENIOWE.

  • W naszej poradni udzielamy profesjonalnych porad dietetycznych w oparciu o analizę składu ciała. Analiza składu ciała profesjonalnym urządzeniem pozwala zdiagnozować problemy i ustalić indywidualny program żywieniowy.
  • Praca z naszym dietetykiem to gwarancja dobrego samopoczucia i ładniejszej sylwetki.
  • Dzięki dietoterapii polegającej na zastosowaniu określonej diety w zależności od schorzenia i indywidualnych cech organizmu pacjenta, nasz dietetyk we współpracy z pacjentem jest w stanie poprawić efekty leczenia wielu schorzeń przewlekłych.
  • Konsultacja z dietetyczką to poczucie bezpieczeństwa dla kobiety w ciąży oraz osoby pragnącej zwiększyć swoją masę mięśniową poprzez trening.
  • Konsultacja dietetyczna może zostać rozszerzona o świadczenia z zakresu PSYCHODIETETYKI
  • Testy na nietolerancję pokarmową i wdrożenie diety eliminacyjnej.

  • Poradnia chorób metabolicznych (Lekarz dietetyknfz)

Świadczenia dietetyczne oraz psychoedukacja udzielane są przez specjalistów z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz psychologa. Nasi dietetycy:JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WYKONANIA ANALIZY SKŁADU CIAŁA

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PIERWSZEJ WIZYTY U DIETETYKA

KTO I Z CZYM DO DIETETYKA

NA CZYM POLEGA ANALIZA SKŁADU CIAŁA

NIETOLERANCJA POKARMOWA

Pobierz dzienniczek żywieniowy
Promedica Sp. z o.o. otrzymała pomoc z Unii Europejskiej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji projektu: „Aktywacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie chojnickim (I) i (II)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij