52 39 740 33

52 39 674 87

Wszystko o chorobach odkleszczowych


Mimo znacznego postępu w walce z chorobami przenoszonymi przez kleszcze nadal powodują one wiele problemów diagnostycznych i terapeutycznych.

Z powodu niewiedzy lub trudności interpretacyjnych wyników dostępnych testów diagnostycznych choroby te często są nieprawidłowo diagnozowane. Z kolei leczenie czasami jest nieskuteczne – zwłaszcza w późno rozpoznanych przypadkach oraz przy możliwych współzakażeniach.

Lektura obowiązkowa dla pracodawców i pracowników pracujących w narażeniu na choroby odkleszczowe, zwłaszcza leśników i rolników.

Pobierz publikację "Profilaktyka boreliozy i innych chorób przenoszonych przez kleszcze jako chorób zawodowych".

 

POBIERZ

Promedica Sp. z o.o. otrzymała pomoc z Unii Europejskiej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji projektu: „Aktywacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie chojnickim (I) i (II)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij