52 39 740 33

52 39 674 87

Świąteczne spotkanie diabetyków
Chojnickie Stowarzyszenie Diabetyków w  zorganizowało wielkanocne spotkanie, podczas którego diabetycy złożyli sobie życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych i wymienili doświadczenia przy uroczyście zastawionych stołach.


Kanapki przygotowane na te uroczystość zostały zrobione z

pieczywa dedykowanego diabetykom czyli na chlebie o
 
niskim indeksie glikemicznym, który przekazała piekarnia

BAGIETKA.Atrakcją spotkania było także szkolenie “Pomoc w nagłych przypadkach – postępowanie w  przypadku nagłego zatrzymania krążenia”, które poprowadził ratownik medyczny z chojnickiego szpitala Marek Hoppe.
 
 
 
Zarząd Stowarzyszenia Diabetyków przypomina, że dyżury członków Zarządu odbywają się w każdą środę od godziny 10:00 – 11:00 w “Blaszaku” I piętro, wejście od strony Przychodni.

Informacji na temat spotkań oraz spraw dotyczących Stowarzyszenia Diabetyków udziela prezes Pan Zbigniew Ławrynowicz tel. 666 013 787.
Promedica Sp. z o.o. otrzymała pomoc z Unii Europejskiej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji projektu: „Aktywacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie chojnickim (I) i (II)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij