52 39 740 33

52 39 674 87

Zacznij z nami Letnie Odchudzanie


Zacznij z nami LETNIE ODCHUDZANIE i wygraj nagrodę!


Lato i wakacje to świetna okazja, aby poświęcić trochę czasu dla siebie i wreszcie zrealizować „noworoczne postanowienia” związane ze zrzuceniem wagi i zdrowym odżywianiem się.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla ciebie specjalną ofertę, dzięki której na pewno uda Ci się zmobilizować.

Wykup wakacyjny pakiet, w skład którego wchodzą:

 

 • 2 profesjonalne wizyty u dietetyka, podczas których:

  Dietetyk przeprowadzi szczegółowy wywiad dotyczący Twoich nawyków żywieniowych, tego co lubisz jeść a za czym nie przepadasz. Każdy człowiek prowadzi, bowiem inny tryb życia, ma różne przyzwyczajenia, więc dzięki wywiadowi dietetyk może dostrzec, jakie zmiany musisz wprowadzić w swój sposób odżywiania nie powodując rewolucji w dotychczasowym życiu.

  Przed pierwszą wizytą warto prowadzić przez kilka dni dzienniczek żywieniowy, który ułatwi dietetykowi zorientowanie się jak się odżywiasz. Przykładowy wzór takiego dzienniczka znajdziesz TUTAJ.

  Ponadto wykonana zostanie analiza składu ciała, która pozwoli dokładnie określić: aktualną masę ciała, BMI, zawartość tkanki tłuszczowej i jej dystrybucję w organizmie, zawartość masy mięśniowej, wody, protein i minerałów a także określić Twój wiek metaboliczny.

  TUTAJ przeczytasz jak się przygotować do takiej analizy


  TUTAJ dowiesz się szczegółowo, na czym taka analiza polega

  Zebranie tych wszystkich informacji na temat stanu Twojego ciała oraz dotychczasowych nawyków, pozwoli dietetykowi pokierować Cię na właściwe tory zmierzające do utraty wagi oraz uzyskania świetnego samopoczucia.

 

 • Pod koniec wakacji zaprosimy Cię na ponowne wykonanie analizy składu ciała, żeby sprawdzić, jakie rezultaty przyniosły zmiany, które wprowadziliście do swoich jadłospisów.

 • Ponadto wykonamy lipidogram.
  To proste badanie wiele powie o twoim zdrowiu - wykryje nieprawidłowy poziom cholesterolu, jego frakcji HDL i LDL oraz trójglicerydów. Lipidogram, czyli to, jaki mamy poziom cholesterolu oraz trójglicerydów, jest niezwykle ważnym badaniem. Na jego podstawie można, bowiem określić zagrożenie miażdżycą, a w konsekwencji chorobą wieńcową, zawałem serca czy udarami niedokrwiennymi mózgu. Do zbadania profilu lipidowego wystarczy mała próbka krwi pobranej z żyły.

 • Dodatkowo w ramach pakietu będziecie mogli skonsultować się z naszym dietetykiem mailowo.
  Być może po odbyciu dietetycznych wizyt przyjcie Wam do głowy jakieś ważne pytanie, albo dostrzeżecie jakiś problem. Wówczas zapraszamy do skorzystania z tej opcji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej letniej promocji.
Koszt całego pakietu to 130 zł.

15 września wśród wszystkich uczestników akcji LETNIE ODCHUDZANIE rozlosujemy nagrody!

Promedica Sp. z o.o. otrzymała pomoc z Unii Europejskiej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji projektu: „Aktywacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie chojnickim (I) i (II)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij