52 39 740 33

52 39 674 87

Bezpłatne testy HCV


Do końca sierpnia wykonujemy bezpłatnie szybkie testy na obecność wirusa HCV.

Na badanie powinny zgłaszać się przede wszystkim osoby, które były kilkukrotnie hospitalizowanie, miały przetaczaną krew, często zmieniały partnerów seksualnych, korzystają z zabiegów kosmetycznych zwłaszcza typu kolczykowanie, tatuażowanie.

Badanie trwa tylko 5 minut!


Zadzwoń i umów się: 52 397 40 33

Wirus HCV, czyli wirusowego zapalenia wątroby typu C (żółtaczka typu C), zakaził 730 tysięcy Polaków, podaje Światowa Organizacja Zdrowia. 95 procent zakażonych nie wie, że padło ofiarą HCV! W grupie ryzyka jest każdy, kto był u fryzjera czy kosmetyczki, miał usuwany ząb lub wykonywane inwazyjne badania diagnostyczne.


Kto powinien zrobić test na obecność HCV?


Wirus HCV przenoszony jest przez krew i inne płyny ustrojowe. Można się zakazić za pośrednictwem niedostatecznie wysterylizowanych narzędzi medycznych i dentystycznych lub wielokrotnie używanych igieł i strzykawek, a nawet narzędzi fryzjerskich i kosmetycznych.

Feralne może okazać się wykonanie tatuażu (tak zakaziła się aktorka Pamela Anderson, aktorka znana m. in. z serialu Słoneczny Patrol) czy makijażu permanentnego, manikiuru i pedikiuru. Do zakażenia dochodzi również podczas stosunków seksualnych.

Więcej o akcji przeczytasz TUTAJ

 

 

Promedica Sp. z o.o. otrzymała pomoc z Unii Europejskiej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji projektu: „Aktywacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie chojnickim (I) i (II)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij