52 39 740 33

52 39 674 87

Potrzebujesz opiekunki?

 

Kim jest opiekun medyczny?Opiekun medyczny to osoba, która w sposób profesjonalny pomaga osobie chorej i niesamodzielnej zaspokoić jej podstawowe potrzeby życiowe. 

 


Opiekun medyczny rozpoznaje i rozwiązuje problemy opiekuńcze osoby chorej i niesamodzielnej w różnym stopniu zaawansowania choroby i w różnym wieku.


Jest to osoba, która pomaga swoim podopiecznym zaspokajać potrzeby bio–psycho-społeczne. Asystując personelowi medycznemu podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, pomaga mu i jednocześnie wspiera osobę chorą i niesamodzielną. 


Czy każdej osobie można powierzyć opiekę nad starszą, schorowaną lub niesamodzielną osobą?


Opiekun medyczny to zawód zaufania publicznego, dlatego niezbędne są u niego kompetencje personalne i społeczne. Powinien posiadać bardzo dobre zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole oraz empatię, tak ważną w kontakcie z drugim człowiekiem.


Opiekun medyczny pracując z osobą chorą i niesamodzielną ponosi odpowiedzialność za skutki swoich działań. Poprzez swoją postawę zawodową popularyzuje zachowania prozdrowotne.


Nie musisz być zdany na pomoc przypadkowych osób.

Skorzystaj z naszych usług!


Prywatne usługi opiekuńcze miejscu zamieszkania osób potrzebujących profesjonalnej opieki, które udzielane przez wyspecjalizowane opiekunki pracujące pod nadzorem wykwalifikowanych pielęgniarek.


Zadzwoń pod telefon dyżurny 607 570 037, a wspólnie ustalimy jakie usługi opiekuńcze będą najlepsze dla bliskiej Ci osoby. Udzielamy świadczeń opiekuńczych również na wezwanie doraźne, bez ustalania planu pracy opiekuńczej.

 

 

 

Promedica Sp. z o.o. otrzymała pomoc z Unii Europejskiej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji projektu: „Aktywacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie chojnickim (I) i (II)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij