52 39 740 33

52 39 674 87

Jak dbać o stopy zimą?


Zima w pełni.


Aura zmusza nas do ubierania ciepłych butów, które nie przemakają i nie pozwalają marznąć naszym stopom. 
Pamiętajmy jednak, że noszenie butów, w których cyrkulacja powietrza jest utrudniona lub wręcz niemożliwa, doprowadza do nadmiernego pocenia się stóp. Wilgotny klimat w bucie sprzyja z kolei rozwojowi bakterii i grzybów.


Jednym ze skutecznych sposobów na pozbycie się drobnoustrojów jest skuteczna dezynfekcja butów oraz stosowanie preparatów zmniejszających pocenie się stóp.


Dezynfekcja butów możliwa jest dzięki urządzeniu KLENZ, które podczas ośmiominutowego zabiegu zabija bakterie, grzyby, drożdżaki oraz usuwa nieprzyjemny zapach.


Koszt ośmiominutowego zabiegu dezynfekcyjnego butów wynosi tylko 10 zł.


Każdy, kto zdecyduje się na dezynfekcję butów w lutym otrzyma w prezencie leczniczy preparat antypotny ANTYPOT.

 


Lek ten zawiera kwas salicylowy, kwas borny oraz ałun. Zapobiega on nadmiernemu poceniu się stóp i likwiduje przykrą woń rozkładającego się potu poprzez działanie bakteriobójcze, ściągające i osuszające skórę.


Dezynfekcję wykonasz w naszym Sklepie Medycznym w Chojnicach przy Placu Św. Jerzego

 

Promedica Sp. z o.o. otrzymała pomoc z Unii Europejskiej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji projektu: „Aktywacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie chojnickim (I) i (II)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij