52 39 740 33

52 39 674 87

Jak SKUTECZNIE chronić się przed grypą?


Uwaga! Nowy standard w profilaktyce grypy!


Szczepisz się przeciwko grypie co roku? Brawo! W ten sposób chronisz nie tylko siebie lecz także swoich bliskich.


Szczepisz się co roku tą samą szczepionką?... Wiedz, że wirusy grypy co roku się zmieniają i powstają coraz nowe mutacje, przed którymi nie ochroni Cię każda szczepionka, która była skuteczna w ubiegłych latach.


Zależy Ci na lepszej i SKUTECZNIEJSZEJ szczepionce?


Czterowalentna szczepionka Vaxigrip Tetra to istotna rewolucja w epidemiologii grypy.

Oprócz standardowej ochrony przed wirusem A/H1N1 i A/H3N2 Vaxigrip Tetra chroni także przed najnowszymi, krążącymi obecnie w populacji liniami wirusa grypy typu B - B-Yamagata oraz B-Victoria.


Teraz jest najlepszy czas, aby zaszczepić się przeciwko grypie.


O najskuteczniejsze szczepionki pytaj w naszym Centrum Medycznym.


PO CO SIĘ SZCZEPIĆ??? - zapytaj innych...

 

 

 

Promedica Sp. z o.o. otrzymała pomoc z Unii Europejskiej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji projektu: „Aktywacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie chojnickim (I) i (II)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij