52 39 740 33

52 39 674 87

Bezpłatne konsultacje stomijne

 


Aby życie ze stomią było łatwiejsze...
Zapraszamy na bezpłatne spotkania z wykwalifikowaną pielęgniarką stomijną w naszym Centrum Medycznym w ramach kampanii "Me +"


W obliczu nowej sytuacji, jaką jest operacja wyłonienia stomii, wśród pacjentów, ale również ich rodzin i opiekunów, pojawia się mnóstwo pytań związanych z życiem ze stomią, sposobem jej zaopatrzenia, dietą czy aktywnością fizyczną. Pielęgniarka stomijna odpowie na wszystkie zadawane przez was pytania.


Spotkania z pielęgniarką stomijna będą odbywać się cyklicznie w każdą trzecią środę miesiąca o godzinie 13.

Na spotkanie nie trzeba się zapisywać ani wcześniej rejestrować - po prostu przyjdź!


W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod nr tel. 607 570 037


Zapraszamy!


Pierwsze spotkanie odbędzie się 19 czerwca o godz. 13

 

Promedica Sp. z o.o. otrzymała pomoc z Unii Europejskiej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji projektu: „Aktywacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie chojnickim (I) i (II)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij