52 39 740 33

52 39 674 87

UWAGA! Pacjenci korzystający z porad logopedycznych oraz porad w zakresie rehabilitacji słuchu i mowy

Szanowni pacjenci, celem zachowania bezpiecznej kontynuacji świadczeń w zakresie logopedii oraz rehabilitacji słuchu i mowy informujemy, iż planujemy realizację świadczeń za pomocą systemów informatycznych oraz komunikatorów typu Skype, Messenger lub WhatsApp. W tej sprawie będą się z Państwem komunikować telefonicznie terapeuci. Prosimy o rozważenie tej możliwości oraz techniczne przygotowanie się do realizacji świadczeń w zakresie LOGOPEDIA i REHABILITACJA SŁUCHU I MOWY poprzez systemy informatyczne.


Taka forma realizacji świadczeń pozwoli na kontynuowanie kontaktów pacjenta z terapeutami, podtrzymanie dotychczasowych efektów terapeutycznych i dalsze efektywne realizowanie terapii logopedycznej i rehabilitacji słuchu i mowy.

 

W przypadku wątpliwości prosimy dzwonić pod numer 607 570 037

 

Prosimy o stosowanie się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia - CZYTAJ WIĘCEJ

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij