52 39 740 33

52 39 674 87

O nas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „GEMINI” funkcjonuje na rynku usług medycznych w Chojnicach od 2002 roku.


„GEMINI” to przychodnia przyjazna dla każdego pacjenta.

Świadczymy profesjonalne usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistyki, leczenia uzależnień, protetyki słuchu.

Zajmujemy się również akcjami promującymi zdrową dietę, zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną, stale doskonalącą swą wiedzę poprzez aktywne uczestnictwo w szkoleniach, sympozjach i grupach dyskusyjnych.

Rejestrujemy pacjentów osobiście, telefonicznie, przez osoby trzecie oraz internet.

Profesjonalizm i wychodzenie na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów to nasza dewiza!


Promedica Sp. z o.o. otrzymała pomoc z Unii Europejskiej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji projektu: „Aktywacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie chojnickim (I) i (II)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij