52 39 740 33

52 39 674 87

OPIEKA NAD SENIOREM, OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ, SAMOTNĄ. TELEOPIEKA

Prywatne usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania osób potrzebujących profesjonalnej opieki, które udzielane przez wyspecjalizowane opiekunki pracujące pod nadzorem wykwalifikowanych pielęgniarek.
Zadzwoń pod telefon dyżurny 607 570 037, a wspólnie ustalimy jakie usługi opiekuńcze będą najlepsze dla bliskiej Ci osoby. Udzielamy świadczeń opiekuńczych również na wezwanie doraźne, bez ustalania planu pracy opiekuńczej.
Cennik usług i świadczeń opiekuńczo-pielęgnacyjnych
Wzór umowy.
Katalog usług opiekuńczych uzgadnianych z pacjentem i rodziną.
Karta pracy opieki.
Promedica Sp. z o.o. otrzymała pomoc z Unii Europejskiej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji projektu: „Aktywacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie chojnickim (I) i (II)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij