52 39 740 33

52 39 674 87

OPASKA TELEMEDYCZNA SiDLY


Dwustronna komunikacja

Automatyczne wywoływanie połączeń z opiekunem w sytuacjach alarmowych, bezpośrednio z opaski, oraz możliwość dzwonienia na opaskę.

Przycisk SOS

Powiadomienie opiekuna o naciśnięciu przycisku SOS (oznaczonego alfabetem Braille'a) w sytuacji zagrożenia. Przycisk SOS wyzwala automatyczne połączenie głosowe z opiekunem.

Detektor upadku

Automatyczna informacja dla opiekuna o wyktyciu upadku użytkownika. Upadek wyzwala również automatyczne połaczenie głosowe z opiekunem oraz wskazanie lokalizacji użytkownika.

Lokalizacja GPS i aGPS użytkownika

Informacja o obrszarze przebywania użytkownika dostępna dla opiekuna w sytuacjach alarmowych (SOS, upadek)

Komunikaty głosowe

wspierające korzystanie z urządzenia

Monitoring zużycia baterii

Możliwość sprawdzenia aktualnego stanu baterii z opaski z poziomu platformy oraz dodatkowy komunikat o zmniejszeniu stanu naładowania poniżej 15%.Nowość!
MOŻLIWOŚĆ ROZMOWY Z OPIEKUNEM

Promedica Sp. z o.o. otrzymała pomoc z Unii Europejskiej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji projektu: „Aktywacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie chojnickim (I) i (II)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij