Zaznacz stronę

Punkt Konsultacyjny

dla pacjentów Stomijnych

opieka stomijna logo

Opieka nad chorym stomijnym

Punkt Konsultacyjny dla pacjentów Stomijnych

W naszym Centrum Medycznym uruchomiliśmy Punkt Konsultacyjny dla pacjentów Stomijnych.

Każdy pacjent stomijny oraz jego członek rodziny może liczyć na pomoc i konsultacje pielęgniarek stomijnych.

Bezpłatne konsultacje są  udzielane nie tylko w naszym Centrum Medycznym. Jeśli jest taka potrzeba, na prośbę Pacjenta, pielęgniarka stomijny dotrze do jego domu . 

Pielęgniarka stomijny dobierze odpowiedni sprzęt stomijny, nauczy pacjenta i jego rodziną jak pielęgnować stomię, jak wymieniać sprzęt stomijny , jak wykonać irygację, jak postępować w przypadku zmian skórnych i powikłań. Uczymy chorego, oraz jego opiekuna, jak pielęgnować stomię. Kiedy dochodzi już do problemów ze stomią, na przykład stanów zapalnych skóry wokół niej, również jesteśmy w stanie pomóc. Dodatkowo cały czas do dyspozycji naszych Pacjentów są nasi dietetycy i psychologowie. 

Przy życiu z założoną stomią takie wsparcie na wielu płaszczyznach jest bardzo oczekiwane przez chorych. Rozumiemy to i pomagamy najszerzej jak możemy naszym Pacjentom. 

Jeśli potrzebujesz pomocy, ZADZWOŃ:  607 570 037. Możesz skontaktować się z nami również mailowo pisząc na adres: rejestracjagemini@promedchojnice.pl

PEŁEN ASORTYMENT REFUNDOWANYCH WYROBÓW STOMIJNYCH ORAZ ŚRODKÓW PIELĘGNACYJNYCH DOSTĘPNYCH OD ZARAZ ZNAJDUJE SIĘ W SKLEPIE MEDYCZNYM – PLAC ŚWIĘTEGO JERZEGO 1 W CHOJNICACH TEL. 523951970
Sklep medyczny link

Adres i dane kontaktowe

Centrum Medyczne Gemini

ul. Młodzieżowa 35,
89-600 CHOJNICE

Telefony

52 39 740 33
52 39 674 87

EMAIL

rejestracjagemini@
promedchojnice.pl

Mapy Google

Przejdź do wyznaczania trasy dojazdu

Prawa pacjenta

Sprawdź swoje prawa

Polityka prywatności

Przeczytaj Klauzulę Informacyjną

Rejestracja online

Zarejestruj się