52 39 740 33 - - 52 39 674 87
Zaznacz stronę

Centrum Medyczne GEMINI

O nas

O nas

Centrum Medyczne GEMINI

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GEMINI funkcjonuje na rynku usług medycznych od 2002 roku. To miejsce dobrze już znane pacjentom z Chojnic i okolic. Od prawie 20 lat pracujemy na swoją renomę oferując w naszej przychodni szeroki zakres usług, od profilaktyki, przez wczesną diagnostykę i nowoczesne leczenie, po w pełni rozwinięte usługi opiekuńcze. Przyjmują u nas lekarze bardzo wielu specjalizacji, z dużym doświadczeniem, przez cały czas powiększający swoją wiedzę medyczną na licznych szkoleniach. Jesteśmy blisko Pacjenta nie tylko w sensie dosłownym, czyli lokalizacyjnie, ale również elastycznie dostosowując się do jego potrzeb.

Szczególnie dumni jesteśmy z oferty badań laboratoryjnych, które można wykonać w naszym Centrum. Oprócz standardowych badań wykonujemy m.in. testy na obecność wirusa SARS CoV 2, oraz testy ilościowe na obecność przeciwciał w klasie IgG – Anty-SARS-Cov-2 IgG. Włączyliśmy do naszej oferty również szeroki zakres testów alergologicznych; na nietolerancję pokarmową a także testów autoimmunologicznych. W naszym punkcie pobrań można wykonać ponadto: badania prenatalne, testy na ojcostwo, testy na boreliozę, oznaczanie markerów nowotworowych oraz wiele jeszcze innych.

GEMINI to również Certyfikowane Centrum Medycyny Podróży z wszystkimi szczepionkami wymaganymi do podania przed wyjazdem za granicę. W naszym Punkcie Szczepień każdy może też zabezpieczyć się przed zachorowaniem na grypę, czy pneumokoki.

Nie ograniczamy się tylko do pomocy w przypadku chorób somatycznych. GEMINI współpracuje prężnie z Ośrodkiem Wsparcia Psychicznego. Oferujemy dzięki temu pomoc doświadczonych psychiatrów i psychologów.

W kompleksowym podejściu do potrzeb naszych Pacjentów nie zapomnieliśmy o poradach doświadczonych dietetyków. Świadczymy także opiekę medyczną nad seniorami i osobami niepełnosprawnymi. Prowadzimy wiele akcji profilaktycznych. Oferujemy również wąskospecjalistyczne usługi jak np. Punkt Konsultacji Stomijnej. Wszystko dlatego, że z uwagą wsłuchujemy się w potrzeby naszych Pacjentów i odpowiadanie na nie uczyniliśmy swoim priorytetem.

Życzliwość, profesjonalizm oraz ciągle doskonalona wiedza i umiejętności naszego Zespołu, służą zdrowiu i poprawie jakości życia naszych Pacjentów!

Przykładem wychodzenia przez nas na przeciw potrzebom Pacjentów jest otwarte niedawno Centrum Zdrowego Oddychania. Zobaczyliśmy, że chorzy z naszego regionu potrzebują miejsca w którym skutecznie będą mogli leczyć, odpowiedzialny za wiele schorzeń Obturacyjny Bezdech Senny (OBS). Od momentu otwarcia CZO mogliśmy pomóc już wielu Pacjentom zgłaszającym się z powodu chrapania czy zaburzeń oddychania. Wprowadzenie prostych metod leczenia z użyciem nowoczesnych aparatów CPAP to przykład na działania wyprzedzające, które w formie profilaktyki, lub szybko wdrożonego właściwego leczenia, są w stanie zapobiegać ciężkim powikłaniom i znacznie poprawiać komfort życia.

W swojej pracy współpracujemy zarówno z NFZ jak i z prywatnymi ubezpieczycielami.
Pomagamy kompleksowo i skutecznie. Dbając nawet o małe zmiany prozdrowotne w życiu naszych Pacjentów, takie jak wprowadzenie do sprzedaży leczniczych wód mineralnych sprowadzonych z popularnych polskich uzdrowisk – Polanica, Wysowa i Krynica Zdrój.
Zapraszamy do naszej Przychodni!

Centrum Medyczne Gemini

ul. Młodzieżowa 35,
89-600 CHOJNICE

Telefony

52 39 740 33
52 39 674 87

EMAIL

rejestracjagemini@
promedchojnice.pl

Mapy Google

Przejdź do wyznaczania trasy dojazdu

Prawa pacjenta

Sprawdź swoje prawa

Polityka prywatności

Przeczytaj Klauzulę Informacyjną

Rejestracja online

Zarejestruj się