Zaznacz stronę

Leczenie

ran przewlekłych

logo Poradnia leczenia ran

Leczenie ran przewlekłych 

Zapraszamy do naszej Specjalistycznej Poradni Leczenia Ran, działającej w ramach Centrum Medycznego Gemini, gdzie oferujemy kompleksową opiekę medyczną dla pacjentów z ranami przewlekłymi i trudno gojącymi się ranami. Nasz doświadczony zespół składa się z lekarzy, pielęgniarek, podologa, rehabilitantów oraz dietetyków, którzy zapewniają holistyczne podejście do opieki nad pacjentem.

Wyposażeni w specjalistyczne narzędzia oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny, nasz personel stosuje naukowo potwierdzone metody leczenia, ciągle doskonaląc swoje umiejętności poprzez szkolenia i udział w konferencjach naukowych.
SPRAWDŹ NASZE CERTYFIKATY

W naszej Poradni kładziemy duży nacisk na edukację pacjentów i ich rodzin, aby wspólnie pracować nad skutecznym leczeniem i zapobieganiem kolejnym ranom.

Nasza oferta leczenia ran 

Oferujemy szeroki zakres usług, w tym:

Szczególnie ważne jest dla nas leczenie pacjentów związanych z problemami dermatologicznymi nóg, owrzodzeniami podudzi oraz stopą cukrzycową, dlatego oferujemy również usługi podologa jako nieodzowne uzupełnienie procesu leczenia.

Więcej o Podologii Medycznej.

W Poradni Leczenia Ran w Centrum Medycznym Gemini dbamy o kompleksową i skuteczną opiekę nad pacjentem, wykorzystując najnowsze osiągnięcia medycyny oraz bogate doświadczenie naszego zespołu specjalistów.

Poradnia Leczenia Ran

Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt telefoniczny
TEL. 502 940 029
Możliwe jest umówienie usługi z dojazdem do domu Pacjenta. Szczegółowa wycena dostępna jest w cenniku.

Adres i dane kontaktowe

Centrum Medyczne Gemini

ul. Młodzieżowa 35,
89-600 CHOJNICE

Telefony

52 39 740 33
52 39 674 87

EMAIL

rejestracjagemini@
promedchojnice.pl

Mapy Google

Przejdź do wyznaczania trasy dojazdu

Prawa pacjenta

Sprawdź swoje prawa

Polityka prywatności

Przeczytaj Klauzulę Informacyjną

Rejestracja online

Zarejestruj się