52 39 740 33

52 39 674 87

Opieka nad starszą, niepełnosprawną, schorowaną osobąByć może Twoja rodzina jest jedną z wielu, które borykają się z trudem opieki nad bliską osobą (rodzicami w podeszłym wieku lub niepełnosprawnymi członkami rodziny).


Czasami doba to za mało żeby pogodzić życie zawodowe, prywatne oraz troskliwą opiekę nad starszymi, schorowanymi rodzicami.Często potrzebna jest pomoc wyspecjalizowanej pielęgniarki a czasem po prostu osoby, która zrobi zakupy, posprząta lub będzie towarzyszyć na spacerze.


Nie musisz być sam!


Zadzwoń pod numer 607 570 037 a wspólnie ustalimy, jakie usługi będą najlepsze dla osoby, którą się opiekujesz.


Usługi pielęgnacyjno-opiekuńcze świadczone są przez doświadczone opiekunki pracujące pod nadzorem wyspecjalizowanej kadry pielęgniarskiej.

 

 
DOWIEDZ SIĘ JAK OPIEKOWAĆ SIĘ OSOBĄ CHORĄ

PONIŻEJ KILKA PRZYDATNYCH ARTYKUŁÓW


Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego

Sklepy Medyczne


Informacje prawne dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów


Porady praktyczne KLUBU SENI


Leczenie odleżyn w domu

 

 

Promedica Sp. z o.o. otrzymała pomoc z Unii Europejskiej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji projektu: „Aktywacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie chojnickim (I) i (II)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij