52 39 740 33

52 39 674 87

Wiosenne spotkanie stomików


Serdecznie zapraszamy na kwietniowe, wiosenne spotkanie pacjentów stomijnych oraz członków ich rodzin, które odbędzie się dnia 
30 kwietnia ( sobota) o godzinie 10:00 w Restauracji Sukiennice w Chojnicach ( wejście od ulicy Sukienników).

 

W programie spotkania:

 

  1. Co nowego w sprzęcie stomijnym? - przekazanie informacji o nowościach i produktach wycofywanych z obrotu.

 

  1. Na jakie wsparcie może liczyć osoba niepełnosprawna w roku 2016.

 

  1. Czy Internet i media społecznościowe mogą być sprzymierzeńcem pacjenta stomijnego? Omówienie zasad i bezpiecznego poruszania się w internecie Zapisy na warsztaty komputerowe.

 

Ponadto w programie: niespodzianki, wiosenny poczęstunek oraz możliwość konsultacji z pielęgniarkami stomijnymi oraz wymiany doświadczeń z osobami z podobnym problemem zdrowotnym. Liczymy na niezawodne przybycie.


W imieniu komitetu organizacyjnego

Katarzyna Karpus

Tel. 607 570 037

Promedica Sp. z o.o. otrzymała pomoc z Unii Europejskiej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji projektu: „Aktywacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie chojnickim (I) i (II)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij