52 39 740 33

52 39 674 87

Wirusowe zapalenie wątroby


Czy wiesz, że wirusowe zapalenie wątroby typu A jest poważną chorobą zwłaszcza u osób dorosłych? Jest to choroba o dużej zakaźności wywołana przez wirusa zapalenia wątroby typu A, uszkadzającego komórki wątrobowe.


Ponad 40% pacjentów w wieku powyżej 40 lat wymaga hospitalizacji.


Natomiast wirusowe zapalenie wątroby typu B jest jedną z najpoważniejszych chorób zakaźnych. Choroba może wywoływać marskość oraz raka wątroby. 10% osób dorosłych, które zachorowały na WZW typu B, staje się nosicielami wirusa i stanowi potencjalne źródło zakażeń innych osób.

 

Obejrzyj filmik:

 

 

Zadzwoń i umów się na szczepienia tel. 52 397 40 33

 

 

Promedica Sp. z o.o. otrzymała pomoc z Unii Europejskiej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji projektu: „Aktywacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie chojnickim (I) i (II)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij