52 39 740 33

52 39 674 87

Spotkanie diabetyków


Chojnickie Stowarzyszenie Diabetyków
zaprasza osoby chore na cukrzycę do udziału w spotkaniu, które odbędzie się w sobotę 27 lutego o godzinie 10:00 w Centrum Medycznym Promedica ul. Młodzieżowa 35 (blaszak).

W programie, oprócz spraw bieżących stowarzyszenia, zaplanowano warsztaty z psychologiem pod tytułem „Trening pamięci 50+”.

Uczestnicy zapoznają się ze skutecznymi technikami, które pomagają trenować pamięć.
Zarząd Stowarzyszenia zaprasza wszystkie osoby zainteresowane do udziału w sobotnim spotkaniu.

Jednocześnie zarząd przypomina, iż w każdą środę od godziny 10:00 do 11:00 w blaszaku
(I piętro) dyżurują członkowie zarządu chojnickiego stowarzyszenia diabetyków.

Prezes stowarzyszenia pan Zbigniew Ławrynowicz zachęca również diabetyków, którzy potrzebują pomocy  w przygotowaniu rocznego rozliczenia się z Urzędem Skarbowym oraz przy wypełnianiu rocznych sprawozdań podatkowych tzw.PIT-ów do osobistego zgłoszenia się celem udzielenia  im bezpłatnej pomocy w tej sprawie.

Informacji na temat szkolenia oraz dyżurów zarządu Chojnickiego Stowarzyszenia Diabetyków udziela prezes Zbigniew Ławrynowicz pod numerem telefonu 666 013 787.

Promedica Sp. z o.o. otrzymała pomoc z Unii Europejskiej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizacji projektu: „Aktywacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie chojnickim (I) i (II)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020"

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij