Select Page

DIAGNOSTYKA KARDIOLOGICZNA – HOLTER EKG I HOLTER EKG ZDARZENIOWY 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki dostęp do diagnostyki kardiologicznej.
Na uwagę zasługuje badanie HOLTER EKG, której wynik pacjent otrzymuje już po 48 godzinach.
Pacjenci, którzy posiadają aktywne pakiety medyczne w prywatnych firmach
ubezpieczeniowych mogą korzystać z diagnostyki kardiologicznej bezpłatnie.

Jakie badania Holter EKG oferuje nasza placówka?

Holter EKG – klasyczne badanie czynności serca poprzez zbieranie zapisu pracy serca EKG przez 24 lub 48 godzin.
Holter EKG to badanie elektrycznej czynności serca, które przeprowadzane jest przez minimum 24 godziny, a w niektórych przypadkach nawet przez kilka dni.
Dzięki ciągłemu zapisowi pracy serca możliwa jest ocena dynamicznych zmian zachodzących w mięśniu sercowym i zdiagnozowanie utajonych zaburzeń, których nie można wykryć w standardowym, spoczynkowym badaniu EKG. Dzięki ciągłemu zapisowi pracy serca możliwa jest ocena dynamicznych zmian zachodzących w mięśniu sercowym i zdiagnozowanie utajonych zaburzeń, których nie można wykryć w standardowym, spoczynkowym badaniu EKG. Holter EKG umożliwia ocenę pracy serca również w trakcie snu. Jest to istotne ponieważ w niektórych przypadkach to właśnie tylko wtedy dochodzi do poważnych zaburzeń jego funkcji.

Cennik – przejdź do cennika

Holter EKG zdarzeniowy (Tele Holter) – badanie czynności serca w formie monitorowania pacjenta w czasie rzeczywistym przez cały czas trwania badania (24 lub 48 godzin).
W przypadku potwierdzenia anomalii zagrażających życiu lub zdrowiu pacjenta ratownik medyczny postępuje zgodnie ze stosownym schematem działania, zbierając szczegółowy wywiad medyczny. Może skierować pacjenta na zdalną konsultacje lekarską lub omówić konkretny przypadek z lekarzem dyżurującym, a w sytuacjach zagrażających życiu lub zdrowiu – wezwać karetkę pogotowia. Jeżeli pacjent poczuje się źle, może wygenerować żądanie kontaktu z personelem medycznym monitorującym trwające badanie.

Cennik – przejdź do cennika

REJESTRACJA 523974033 wew 6 lub 504 483 051

Mail: rejestracjagemini@promedchojnice.pl

Centrum Medyczne Gemini

ul. Młodzieżowa 35,
89-600 CHOJNICE

Telefony

52 39 740 33
52 39 674 87

EMAIL

rejestracjagemini@
promedchojnice.pl